Tule tuuluta end vabalangemises!


11.-18. juulil on Kuressaares võimalus saada osa kogemusest, mida iga päev ei pakuta. Kuressaare lennuväljal saab hüpata tandemit, mis tähendab 50 sekundit vabalangemist ilusa merevaatega!

Tandemhüpe on kiire ja turvaline viis langevarjuga hüppamiseks. Sina oled kinnitatud kogenud instruktori külge ning võid täiel rinnal vabalangemist ja imelist vaadet nautida.

  • Tule kokkulepitud ajal lennuväljale (võta pere, sõbrad ja fännid kaasa).
  • Seejärel toimub ca 30 min maapealset teoreetilist ettevalmistust.
  • Ja siis ….
    15 minutine lennureis 4000 meetri kõrgusele
    50 sekundit vabalangemist
    5 minutit varju all liuglemist
Hind
Tandemhüpe 4000m kõrguselt229€
Videosalvestus hüppest69€

Kuidas vabalangema pääseb?

Helista 5454 5544 või kirjuta parasummer@skydive.ee ja broneeri endale hüppeks sobiv aeg või täida allolev vorm.

Oluline teada!
Tandemreisija peab olema vähemalt 8 aastat vana (või piisavalt suur, et rakmetes püsida; noorematel kui 18-aastastel on nõutav vanema või hooldaja kirjalik luba) ning kaaluma vähem kui 100 kg. Tervis peab olema üldjoontes korras; nohuga ei tasu taevasse ronida (kõrvadel võib väga valus hakata), aga muude tõbede ja vigade puhul on mõistlik eelnevalt meie instruktoritega (ja vajadusel oma arstiga) nõu pidada. Alkoholi või muid mõjuaineid tarvitanud isikuid lennukisse ei lasta!

Arvesta ka sellega, et langevarjuga hüppamine on väga sõltuv ilmastikuoludest. Teinekord juhtub, et sobivat hüppeilma tuleb päris pikalt oodata. Aga vabalangemine on igal juhul väärt ootamist.